WYPRZEDAŻE !

o nas

Firma AMH 365 Sport jest licencjonowanym dystrybutorem marki HUMMEL. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach sportów.


Nawiązując współpracę z nami otrzymają Państwo stałą opiekę ze strony naszego przedstawiciela, który zapewni Państwu fachową i rzetelną obsługę.

o marce hummel

Założony w 1923 roku HUMMEL ma długą tradycję w projektowaniu innowacyjnego sprzętu sportowego. Wprowadziliśmy jako pierwsi buty piłkarskie. Staliśmy się wiodącą marką dla piłki ręcznej i nożnej.

Od dziesiątek lat współpracujemy z najlepszymi projektantami i sportowcami, podnosząc naszą wiedzę na temat sprzętu i pomagając użytkownikom w odnoszeniu coraz większych sukcesów

REFERENCJE

Przez lata budowaliśmy silne relacje z naszymi klientami, a referencje stanowią niezwykle cenne świadectwo ich zaufania, satysfakcji i pozytywnych efektów współpracy.

ZAUFALI NAM

Z dumą prezentujemy logotypy klubów sportowych, które wybrały naszą firmę jako partnera. To wyróżnienie dla nas, które świadczy o naszej reputacji i zaufaniu, jakim cieszymy się wśród środowiska sportowego.

Tabela rozmiarów

Pełną tabelę rozmiarów znajdziesz tutaj

Shopping Cart (0)

Brak produktów w koszyku.