WYPRZEDAŻE !

O Hummel

PRZED KONTRAKTAMI, PRZED AGENTAMI,
PRZED MILION DOLAROWYMI STADIONAMI …

… był hummel. Założony w 1923 roku hummel to duńska marka obuwia i odzieży sportowej z głębokimi korzeniami w piłce nożnej i piłce ręcznej.

hummel to jedna z najstarszych, najbardziej oddanych drużynowych marek sportowych w naszym biznesie, a nasze kultowe szewrony zawsze były symbolem tego, jak lubimy robić rzeczy nieco inaczej – zawsze z niespodzianką i (całą masą) charakteru. Wartości, które odnoszą się do licznych sponsoringów firmy na całym świecie.

WSZYSTKO KOŃCZY SIĘ NA SPORCIE

Wszystko, co robimy w hummel, zaczyna się i kończy sportem. Dotyczy to również naszych różnych marek odzieżowych: hummel Sport Style, hummel Hive, a także naszych wielu collabów. Nasza popularna kolekcja dla dzieci koncentruje się również na odzieży sportowej – zaprojektowanej i wyprodukowanej z myślą o aktywnej grze i ruchu.

TWORZENIE ZRÓWNOWAŻONEGO BIZNESU Z CHARAKTEREM.
NAZYWAMY TO „COMPANY KARMA”.

W hummel jesteśmy zdeterminowani by „ZMIENIĆ ŚWIAT PRZEZ SPORT”.

Im lepiej zarządzamy i rozwijamy hummel jako biznes, tym więcej zasobów możemy przeznaczyć na tworzenie pozytywnych zmian.

Dla nas sport to coś więcej niż aktywność fizyczna. To uniwersalny język z siłą eliminującą różnice w polityce, kulturze, religii i przekonaniach. Przez lata wspieraliśmy kilka projektów, zespołów, klubów sportowych i wybitnych osobistości skupiających się na zmianie świata poprzez sport; zawsze z nadzieją na zbudowanie mostów i utorowanie drogi do lepszego jutra.

Kochamy sport. I kochamy tych pasjonatów i odważnych ludzi, którzy ośmielą się wytyczyć drogę dla wielkiej sprawy. Ostatecznie jesteśmy dumni, że wykorzystujemy sport jako sposób na zmianę świata na lepsze i uczynienie świata bardziej tolerancyjnym miejscem do życia dla nas wszystkich.

Tabela rozmiarów

Pełną tabelę rozmiarów znajdziesz tutaj

Shopping Cart (0)

Brak produktów w koszyku.